Terug
- Home
- Ruimtes
- Eetkamer
- Tafel Eetkamer
- Eettafel Family 90x200cm Cashmere - Giga Living
Giga Living
Eettafel Family 90x200cm Cashmere - Giga Living
Speciale prijs 175,50 Normale prijs 195,00 -10% Je bespaart: 19,50
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 75481nknk |
|---|---|
| Gewicht | 43 kg |
| LxBxH | 200x90x75,98 cm |
| Aantal Personen | 6-8 Personen |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal | Spaanplaat, MDF |
| Stijl | Scandinavisch |
| Type tafel | Eettafel |
| Merk | Giga Living |
| Afmeting tafelblad | 200x90 cm |
| Kleur | Beige |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 43 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 208,3 x 94,4 x 6,1 cm |
Schrijf je eigen review











