Terug
- Home
- Tuinmeubels
- Tuinstoelen
- Verstelbare tuinstoelen
- Hartman Tuinstoel Flora Aluminium Verstelbaar
Hartman
Hartman Tuinstoel Flora Aluminium Verstelbaar
199,00
Op voorraad: direct leverbaar
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 600846734 |
|---|---|
| Gewicht | 7 kg |
| Kleur onderstel | Beige |
| BxDxH | 69x61x113 cm |
| Draaggewicht | 135 kg |
| Hoogte armleuning | 63 cm |
| Hoogte rugleuning | 75 cm |
| Inclusief armleuning | Ja |
| Kleur zitting | Beige |
| Materiaal | Aluminium |
| Zitdiepte | 50 cm |
| Merk | Hartman |
| Zithoogte | 44 cm |
| Kleur | Beige |
| Inclusief rugleuning | Ja |
| Zitbreedte | 48 cm |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 5 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 64 x 22 x 94 cm |
Schrijf je eigen review








