De sfeerfoto is een automatisch gegenereerde foto. Deze geeft enkel een impressie van het artikel. Voor stof, vorm en kleurechtheid kun je het beste kijken naar de witfoto's.
Terug
- Home
- Stoelen
- Buitenstoelen
- Hartman Tuinstoel Flow Cappuccino
Hartman
Hartman Tuinstoel Flow Cappuccino
199,00
Op voorraad: direct leverbaar
- Koop 2 voor 193,03 bespaar 3%
- Koop 4 voor 189,05 bespaar 5%
Hartman Tuinstoel Flow Cappuccino is te bestellen in veelvoud van 2
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 111443017 |
|---|---|
| Gewicht | 5 kg |
| Kleur onderstel | Bruin |
| BxDxH | 57x57x90 cm |
| Draaggewicht | 135 kg |
| Hoogte armleuning | 66 cm |
| Hoogte rugleuning | 47 cm |
| Inclusief armleuning | Ja |
| Kleur zitting | Bruin |
| Materiaal | Kunsthars |
| Zitdiepte | 43 cm |
| Materiaal onderstel | Kunststof |
| Materiaal zitting | Kunststof |
| Stijl | Modern |
| Merk | Hartman |
| Zithoogte | 47 cm |
| Kleur | Bruin |
| Inclusief rugleuning | Ja |
| Zitbreedte | 45 cm |
| Binnenmaten | 43 x 45cm |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 59,4 x 56 x 86,2 cm |
| Stapelbaar | Ja |
Schrijf je eigen review







