De sfeerfoto is een automatisch gegenereerde foto. Deze geeft enkel een impressie van het artikel. Voor stof, vorm en kleurechtheid kun je het beste kijken naar de witfoto's.
Hartman
Hartman Tuinstoel Flow Lichtgroen
- Koop 2 voor 193,03 bespaar 3%
- Koop 4 voor 189,05 bespaar 5%
Hartman Tuinstoel Flow Lichtgroen is te bestellen in veelvoud van 2
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 111443022 |
|---|---|
| Gewicht | 5 kg |
| Kleur onderstel | Lichtgroen |
| BxDxH | 57x57x90 cm |
| Draaggewicht | 135 kg |
| Hoogte armleuning | 66 cm |
| Hoogte rugleuning | 47 cm |
| Inclusief armleuning | Ja |
| Kleur zitting | Groen |
| Materiaal | Kunsthars |
| Zitdiepte | 43 cm |
| Materiaal onderstel | Kunststof |
| Materiaal zitting | Kunststof |
| Stijl | Modern |
| Merk | Hartman |
| Zithoogte | 47 cm |
| Kleur | Groen |
| Inclusief rugleuning | Ja |
| Zitbreedte | 45 cm |
| Binnenmaten | 43 x 45cm |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 59,4 x 56 x 86,2 cm |
| Stapelbaar | Ja |
Schrijf je eigen review








