Terug
- Home
- Stoelen
- Buitenstoelen
- Hartman Tuinstoel Shinzo
Hartman
Hartman Tuinstoel Shinzo
225,00
Op voorraad: direct leverbaar
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 601058734 |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| BxDxH | 75x59x94 cm |
| Draaggewicht | 135 kg |
| Kleur zitting | Beige |
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | Hartman |
| Kleur | Zwart |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 7 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 90 x 61 x 113 cm |
Schrijf je eigen review

