Terug
- Home
- Stoelen
- Barkrukken & Barstoelen
- Gekleurde barkrukken
- Kave Home Barstoel Ciselia Chenille Donkergroen/Zwart
Kave Home
Kave Home Barstoel Ciselia Chenille Donkergroen/Zwart
205,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
- Koop 2 voor 198,85 bespaar 3%
- Koop 4 voor 194,75 bespaar 5%
Kave Home Barstoel Ciselia Chenille Donkergroen/Zwart is te bestellen in veelvoud van 2
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | CC3001VS06H |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| Kleur onderstel | Zwart |
| BxDxH | 52x52x88,5 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Kleur zitting | Donkergroen |
| Materiaal | Staal |
| Zitdiepte | 39 cm |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 60 cm |
| Kleur | Donkergroen |
| Geschikt voor kookeiland | Ja |
| Type | Barstoel |
| Zitbreedte | 45 cm |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 9 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 81 x 52 x 63 cm |
Schrijf je eigen review
















