Terug
- Home
- Stoelen
- Barkrukken & Barstoelen
- Gekleurde barkrukken
- Kave Home Barstoel Ciselia Chenille Terracotta/Walnoot
Kave Home
Kave Home Barstoel Ciselia Chenille Terracotta/Walnoot
229,00
In bestelling
(Verwacht: 15-06-2026) - Koop 2 voor 222,13 bespaar 3%
- Koop 4 voor 217,55 bespaar 5%
Kave Home Barstoel Ciselia Chenille Terracotta/Walnoot is te bestellen in veelvoud van 2
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | C00300VS11 |
|---|---|
| Gewicht | 7 kg |
| Kleur onderstel | Walnoot |
| BxDxH | 52x52x88,5 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Kleur zitting | Terracotta |
| Materiaal | Essenhout |
| Zitdiepte | 39 cm |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 60 cm |
| Kleur | Terracotta |
| Geschikt voor kookeiland | Ja |
| Type | Barstoel |
| Zitbreedte | 45 cm |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 10 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 87 x 52 x 79 cm |
Schrijf je eigen review
















