Terug
- Home
- Stoelen
- Barkrukken & Barstoelen
- Gekleurde barkrukken
- Kave Home Barstoel Meli Chenille Grijs
Kave Home
Kave Home Barstoel Meli Chenille Grijs
145,00
In bestelling
(Verwacht: 13-05-2026) - Koop 2 voor 140,65 bespaar 3%
- Koop 4 voor 137,75 bespaar 5%
Kave Home Barstoel Meli Chenille Grijs is te bestellen in veelvoud van 2
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | C00329UP15 |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| BxDxH | 52x55x90 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Kleur zitting | Grijs |
| Materiaal | Metaal |
| Zitdiepte | 40 cm |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 64 cm |
| Kleur | Grijs |
| Geschikt voor kookeiland | Ja |
| Type | Barstoel |
| Zitbreedte | 43 cm |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 7 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 96 x 60 x 54 cm |
Schrijf je eigen review














