Terug
- Home
- Ruimtes
- Eetkamer
- Stoelen Eetkamer
- Kave Home Eetkamerstoel Ciselia Chenille Beige/Walnoot
Kave Home
Kave Home Eetkamerstoel Ciselia Chenille Beige/Walnoot
189,00
In bestelling
(Verwacht: 15-06-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | C00299VS12 |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| Kleur onderstel | Walnoot |
| BxDxH | 52,5x55x75 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Kleur zitting | Beige |
| Materiaal | Essenhout |
| Zitdiepte | 43 cm |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 40 cm |
| Kleur | Beige |
| Zitbreedte | 45 cm |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 9 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 57 x 56 x 86 cm |
Schrijf je eigen review













