Terug
- Home
- Ruimtes
- Eetkamer
- Stoelen Eetkamer
- Kave Home Eetkamerstoel Ciselia Chenille Donkergroen/Zwart
Kave Home
Kave Home Eetkamerstoel Ciselia Chenille Donkergroen/Zwart
175,00
In bestelling
(Verwacht: 13-05-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | CC3000VS06 |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| Kleur onderstel | Zwart |
| BxDxH | 52,5x55x75 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Kleur zitting | Donkergroen |
| Materiaal | Staal |
| Zitdiepte | 43 cm |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 40 cm |
| Kleur | Donkergroen |
| Zitbreedte | 45 cm |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 8 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 63 x 57 x 60 cm |
Schrijf je eigen review















