Terug
- Home
- Stijlen
- Bohemian
- Bohemian lampen
- Kave Home Lampenkap Bladia Rotan Bruin Ø70cm
Specificaties
| Art.nr. | L00071NW09 |
|---|---|
| Gewicht | 1.6 kg |
| LxBxH | 73x72,5x20 cm |
| Diameter | 73 cm |
| Materiaal | Rotan |
| Type lamp | Lampenkap |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 2 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 72 x 22 x 74 cm |
| Stijl | Bohemian |
Schrijf je eigen review






