Terug
- Home
- Stijlen
- Bohemian
- Bohemian lampen
- Kave Home Lampenkap Bladia Rotan Bruin Ø90cm
Specificaties
| Art.nr. | L00073NW09 |
|---|---|
| Gewicht | 0.36 kg |
| LxBxH | 92x92x25 cm |
| Diameter | 92 cm |
| Materiaal | Rotan |
| Type lamp | Lampenkap |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 0.8 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 93 x 27 x 95 cm |
| Stijl | Bohemian |
Schrijf je eigen review






