Terug
- Home
- Stijlen
- Bohemian
- Bohemian lampen
- Kave Home Lampenkap Ennia Rotan Naturel Ø38cm
Specificaties
| Art.nr. | L00059NW11 |
|---|---|
| Gewicht | 0.68 kg |
| LxBxH | 38x37,5x25 cm |
| Diameter | 38 cm |
| Materiaal | Rotan |
| Type lamp | Lampenkap |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 1.52 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 39 x 39 x 28 cm |
| Stijl | Bohemian |
Schrijf je eigen review




