Terug
- Home
- Stijlen
- Bohemian
- Bohemian lampen
- Kave Home Lampenkap Ennia Rotan Naturel Ø65cm
Specificaties
| Art.nr. | L00060NW11 |
|---|---|
| Gewicht | 1.64 kg |
| LxBxH | 65x65x36 cm |
| Diameter | 65 cm |
| Materiaal | Rotan |
| Type lamp | Lampenkap |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 3.86 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 69 x 69 x 39 cm |
| Stijl | Bohemian |
Schrijf je eigen review






