Terug
- Home
- Stijlen
- Bohemian
- Bohemian lampen
- Kave Home Lampenkap Saranella Outdoor Rotan Lichtgrijs Ø50cm
Specificaties
| Art.nr. | L00216PL12 |
|---|---|
| Gewicht | 0.82 kg |
| LxBxH | 50x50x15,5 cm |
| Diameter | 50 cm |
| Materiaal | PE Rotan |
| Type lamp | Lampenkap |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 2.3 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 53 x 53 x 18 cm |
| Stijl | Bohemian |
Schrijf je eigen review








