Terug
- Home
- Stijlen
- Bohemian
- Bohemian lampen
- Kave Home Lampenkap Saranella Outdoor Rotan Lichtgrijs Ø70cm
Specificaties
| Art.nr. | L00219PL12 |
|---|---|
| Gewicht | 1.55 kg |
| LxBxH | 70x70x21,5 cm |
| Diameter | 70 cm |
| Materiaal | PE Rotan |
| Type lamp | Lampenkap |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 3.8 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 73 x 73 x 25 cm |
| Stijl | Bohemian |
Schrijf je eigen review








