Terug
- Home
- Lampen
- Plafondlampen
- Kave Home Plafondlamp Brisia Metaal Messing Glas Ø15cm 3 Bollen
Kave Home
Kave Home Plafondlamp Brisia Metaal Messing Glas Ø15cm 3 Bollen
129,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | L00155CR05 |
|---|---|
| Gewicht | 1.75 kg |
| LxBxH | 72x15x119 cm |
| Diameter | 72 cm |
| Materiaal | Staal |
| Type lamp | Plafondlampen |
| Voedingstype | Lichtnet |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Aantal Lichtbronnen | 3 Lichtbronnen |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 3.05 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 79 x 30,5 x 21 cm |
Schrijf je eigen review









