Terug
- Home
- Lampen
- Plafondlampen
- Kave Home Plafondlamp Brisia Metaal Messing Glas Ø15cm 4 Bollen
Kave Home
Kave Home Plafondlamp Brisia Metaal Messing Glas Ø15cm 4 Bollen
175,00
In bestelling
(Verwacht: 16-06-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | L00156CR05 |
|---|---|
| Gewicht | 2.6 kg |
| LxBxH | 73x72,5x27 cm |
| Diameter | 73 cm |
| Materiaal | Staal |
| Type lamp | Plafondlampen |
| Voedingstype | Lichtnet |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Aantal Lichtbronnen | 4 Lichtbronnen |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 4.25 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 60 x 60 x 26,5 cm |
Schrijf je eigen review









