Terug
- Home
- Lampen
- Plafondlampen
- Kave Home Plafondlamp Idela Glas Marmer Zwart Ø15cm
Specificaties
| Art.nr. | L00322CR01 |
|---|---|
| Gewicht | 1 kg |
| LxBxH | 15x15x20 cm |
| Diameter | 15 cm |
| Materiaal | Marmer |
| Type lamp | Plafondlampen |
| Voedingstype | Lichtnet |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 1.45 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 33 x 22,5 x 18,5 cm |
| Stijl | Hotel Chique |
Schrijf je eigen review





