Terug
- Home
- Lampen
- Plafondlampen
- Kave Home Plafondlamp Idela Glas Marmer Zwart Ø26cm
Specificaties
| Art.nr. | L00323CR01 |
|---|---|
| Gewicht | 2.7 kg |
| LxBxH | 26x26x20 cm |
| Diameter | 26 cm |
| Materiaal | Marmer |
| Type lamp | Plafondlampen |
| Voedingstype | Lichtnet |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 3.6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 48,5 x 33,5 x 22,5 cm |
| Stijl | Hotel Chique |
Schrijf je eigen review





