Terug
- Home
- Lampen
- Plafondlampen
- Kave Home Plafondlamp Nibla Metaal Terracotta Ø40cm
Specificaties
| Art.nr. | L00051KK59 |
|---|---|
| Gewicht | 2.82 kg |
| LxBxH | 40x40x43 cm |
| Diameter | 40 cm |
| Materiaal | IJzer |
| Type lamp | Plafondlampen |
| Voedingstype | Lichtnet |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 4.42 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 43 x 43 x 24 cm |
Schrijf je eigen review






