Terug
- Home
- Lampen
- Plafondlampen
- Kave Home Plafondlamp Nibla Metaal Terracotta Ø46cm
Specificaties
| Art.nr. | L00050KK59 |
|---|---|
| Gewicht | 1.82 kg |
| LxBxH | 46x46x20 cm |
| Diameter | 46 cm |
| Materiaal | IJzer |
| Type lamp | Plafondlampen |
| Voedingstype | Lichtnet |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 3.74 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 47 x 48 x 27 cm |
Schrijf je eigen review






