Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Salontafel Woonkamer
- Kave Home Salontafel Garbet Cement Bruin Ø60cm
Specificaties
| Art.nr. | J0300018PR09 |
|---|---|
| Gewicht | 33 kg |
| LxBxH | 60x60x40 cm |
| Diameter | 60 cm |
| Kleur tafelblad | Bruin |
| Materiaal | Vezelcement |
| Materiaal tafelblad | Cement |
| Type tafel | Salontafel |
| Vorm | Rond |
| Vorm tafel | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Afmeting tafelblad | 60 cm |
| Kleur | Bruin |
| Draaggewicht | 100 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 41 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 74 x 74 x 48 cm |
Schrijf je eigen review







