Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Lampen Woonkamer
- Kave Home Tafellamp Garoina Outdoor Rotan Taupe Ø25cm
Kave Home
Kave Home Tafellamp Garoina Outdoor Rotan Taupe Ø25cm
105,00
In bestelling
(Verwacht: 19-05-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | L00379PL03 |
|---|---|
| Gewicht | 2.15 kg |
| LxBxH | 25x25x21 cm |
| Diameter | 25 cm |
| Materiaal | PE Rotan |
| Type lamp | Tafellampen |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 1.12 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 28 x 28 x 24,5 cm |
| Verpakkingsmaten Doos 2 | 17 x 14,5 x 12 cm |
| Stijl | Bohemian |
Schrijf je eigen review














