Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Lampen Woonkamer
- Kave Home Tafellamp Garoina Outdoor Rotan Taupe Ø50cm
Kave Home
Kave Home Tafellamp Garoina Outdoor Rotan Taupe Ø50cm
165,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | L00375PL03 |
|---|---|
| Gewicht | 2.89 kg |
| LxBxH | 50x50x35 cm |
| Diameter | 50 cm |
| Materiaal | PE Rotan |
| Type lamp | Tafellampen |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 4.26 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 53 x 53 x 40 cm |
| Verpakkingsmaten Doos 2 | 17 x 14,5 x 12 cm |
| Stijl | Bohemian |
Schrijf je eigen review














