Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Lampen Woonkamer
- Kave Home Tafellamp Idela Glas Marmer Zwart Ø15cm
Specificaties
| Art.nr. | L00320CR01 |
|---|---|
| Gewicht | 2 kg |
| LxBxH | 15x15x20 cm |
| Diameter | 15 cm |
| Materiaal | Marmer |
| Type lamp | Tafellampen |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 2.5 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 33,5 x 22,5 x 18,5 cm |
| Stijl | Hotel Chique |
Schrijf je eigen review








