Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Lampen Woonkamer
- Kave Home Tafellamp Idela Glas Marmer Zwart Ø26cm
Specificaties
| Art.nr. | L00321CR01 |
|---|---|
| Gewicht | 3.75 kg |
| LxBxH | 26x26x20 cm |
| Diameter | 26 cm |
| Materiaal | Marmer |
| Type lamp | Tafellampen |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 4.85 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 49 x 34,5 x 22,5 cm |
| Stijl | Hotel Chique |
Schrijf je eigen review








