Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Lampen Woonkamer
- Kave Home Tafellamp Saranella Rotan Lichtgrijs
Specificaties
| Art.nr. | L00213PL12 |
|---|---|
| Gewicht | 1.76 kg |
| LxBxH | 34x33,5x55 cm |
| Diameter | 90 cm |
| Materiaal | PE Rotan |
| Type lamp | Tafellampen |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 3 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 35 x 35 x 54 cm |
| Stijl | Bohemian |
Schrijf je eigen review










