Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Lampen Woonkamer
- Kave Home Tafellamp Saranella Rotan Lichtgrijs Klein
Specificaties
| Art.nr. | L00210PL12 |
|---|---|
| Gewicht | 0.88 kg |
| LxBxH | 24x24x36 cm |
| Diameter | 55 cm |
| Materiaal | PE Rotan |
| Type lamp | Tafellampen |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 1.46 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 26,2 x 26 x 38,2 cm |
| Stijl | Bohemian |
Schrijf je eigen review











