Terug
- Home
- Stoelen
- Buitenstoelen
- Kave Home Tuinstoel Alipa Acaciahout Grafiet
Kave Home
Kave Home Tuinstoel Alipa Acaciahout Grafiet
Speciale prijs 197,10 Normale prijs 219,00 -10% Je bespaart: 21,90
In bestelling
(Verwacht: 06-08-2026) Kave Home Tuinstoel Alipa Acaciahout Grafiet is te bestellen in veelvoud van 2
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | O00585RO15 |
|---|---|
| Gewicht | 5 kg |
| BxDxH | 55x60x83 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Kleur zitting | Grafiet |
| Materiaal | Acaciahout |
| Zitdiepte | 42 cm |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 40 cm |
| Kleur | Grafiet |
| Zitbreedte | 48 cm |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 8 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 75 x 60 x 61 cm |
Schrijf je eigen review















