Terug
- Home
- Stoelen
- Buitenstoelen
- Kave Home Tuinstoel Alipa Acaciahout Grafiet met Armleuning
Kave Home
Kave Home Tuinstoel Alipa Acaciahout Grafiet met Armleuning
209,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
- Koop 2 voor 202,73 bespaar 3%
- Koop 4 voor 198,55 bespaar 5%
Kave Home Tuinstoel Alipa Acaciahout Grafiet met Armleuning is te bestellen in veelvoud van 2
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | O00321RO15 |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| BxDxH | 60x60x83 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Hoogte armleuning | 21 cm |
| Inclusief armleuning | Ja |
| Kleur zitting | Grafiet |
| Materiaal | Acaciahout |
| Zitdiepte | 42 cm |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 40 cm |
| Kleur | Grafiet |
| Zitbreedte | 48 cm |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 9 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 76 x 64 x 68 cm |
Schrijf je eigen review















