Terug
- Home
- Tuinmeubels
- Tuinstoelen
- Stapelbare tuinstoelen
- Kave Home Tuinstoel Ania Stapelbaar Donkergrijs
Kave Home
Kave Home Tuinstoel Ania Stapelbaar Donkergrijs
72,50
In bestelling
(Verwacht: 13-05-2026) - Koop 4 voor 68,88 bespaar 5%
- Koop 8 voor 66,70 bespaar 8%
Kave Home Tuinstoel Ania Stapelbaar Donkergrijs is te bestellen in veelvoud van 4
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | CC6094PL02 |
|---|---|
| Gewicht | 5 kg |
| BxDxH | 60x55x76 cm |
| Diameter | 51 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Hoogte armleuning | 65 cm |
| Inclusief armleuning | Ja |
| Kleur zitting | Donkergrijs |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Zitdiepte | 46 cm |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 41 cm |
| Kleur | Grafiet |
| Zitbreedte | 46 cm |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 73 x 63,5 x 90 cm |
| Stapelbaar | Ja |
Schrijf je eigen review














