Terug
- Home
- Stoelen
- Buitenstoelen
- Kave Home Tuinstoel Linosa Aluminium Groen/Beige
Kave Home
Kave Home Tuinstoel Linosa Aluminium Groen/Beige
145,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | C00333RR06 |
|---|---|
| Gewicht | 3.45 kg |
| Kleur onderstel | Groen |
| BxDxH | 56x61x80 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Hoogte armleuning | 62 cm |
| Inclusief armleuning | Ja |
| Kleur zitting | Beige |
| Materiaal | Aluminium |
| Zitdiepte | 45 cm |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 40 cm |
| Kleur | Groen |
| Zitbreedte | 44 cm |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 4.55 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 79 x 60 x 93 cm |
Schrijf je eigen review















