Terug
- Home
- Stijlen
- Scandinavische meubels
- Scandinavische stoelen
- Kave Home Tuinstoel Zivia Touw Staal Ecru Burgundy
Kave Home
Kave Home Tuinstoel Zivia Touw Staal Ecru Burgundy
89,99
In bestelling
(Verwacht: 27-07-2026) - Koop 4 voor 85,49 bespaar 5%
- Koop 8 voor 82,79 bespaar 8%
Kave Home Tuinstoel Zivia Touw Staal Ecru Burgundy is te bestellen in veelvoud van 4
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | C00060RR59 |
|---|---|
| Gewicht | 4 kg |
| Kleur onderstel | Burgundy |
| BxDxH | 54x65x81 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Inclusief armleuning | Ja |
| Kleur zitting | Ecru |
| Materiaal | RVS |
| Zitdiepte | 40 cm |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal zitting | Touw |
| Stijl | Scandinavisch |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 42 cm |
| Kleur | Burgundy |
| Inclusief rugleuning | Ja |
| Zitbreedte | 41 cm |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 5 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 73 x 58 x 96 cm |
Schrijf je eigen review















