Terug
- Home
- Stijlen
- Scandinavische meubels
- Scandinavische stoelen
- Kave Home Tuinstoel Zivia Touw Staal Ecru Taupe
Kave Home
Kave Home Tuinstoel Zivia Touw Staal Ecru Taupe
Speciale prijs 71,99 Normale prijs 89,99 -20% Je bespaart: 18,00
Op voorraad: direct leverbaar
Op werkdagen voor 13:00 besteld, is morgen in huis
Kave Home Tuinstoel Zivia Touw Staal Ecru Taupe is te bestellen in veelvoud van 4
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | C00060RR12 |
|---|---|
| Gewicht | 4 kg |
| Kleur onderstel | Taupe |
| BxDxH | 54x65x81 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Inclusief armleuning | Ja |
| Kleur zitting | Ecru |
| Materiaal | RVS |
| Zitdiepte | 40 cm |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal zitting | Touw |
| Stijl | Scandinavisch |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 42 cm |
| Kleur | Taupe |
| Inclusief rugleuning | Ja |
| Zitbreedte | 41 cm |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 5 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 73 x 58 x 96 cm |
Schrijf je eigen review















