Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Lampen Woonkamer
- Staande lampen woonkamer
- Kave Home Vloerlamp Brisia Metaal Messing Glas Ø20cm
Kave Home
Kave Home Vloerlamp Brisia Metaal Messing Glas Ø20cm
129,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | L00150CR05 |
|---|---|
| Gewicht | 3.15 kg |
| LxBxH | 25x25x155 cm |
| Diameter | 25 cm |
| Materiaal | Staal |
| Type lamp | Vloerlampen |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 4.45 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 56 x 37 x 27 cm |
Schrijf je eigen review







