Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Lampen Woonkamer
- Staande lampen woonkamer
- Kave Home Vloerlamp Brisia Metaal Messing Glas Ø30cm
Kave Home
Kave Home Vloerlamp Brisia Metaal Messing Glas Ø30cm
195,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | L00176CR05 |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| LxBxH | 36x36x165 cm |
| Diameter | 36 cm |
| Materiaal | Staal |
| Type lamp | Vloerlampen |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 3.15 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 2 | 4.8 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 57 x 44 x 37 cm |
| Verpakkingsmaten Doos 2 | 3 x 43 x 9 cm |
Schrijf je eigen review








