Terug
- Home
- Lampen
- Wandlampen
- Kave Home Wandlamp Bamila Glas Ø15cm
Specificaties
| Art.nr. | L00025RR82 |
|---|---|
| Gewicht | 0.44 kg |
| LxBxH | 15x15x10 cm |
| Diameter | 15 cm |
| Materiaal | Glas |
| Type lamp | Wandlampen |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 0.95 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 20,5 x 20,5 x 15,5 cm |
Schrijf je eigen review







