Terug
- Home
- Lampen
- Wandlampen
- Kave Home Wandlamp Bamila Glas Ø25cm
Specificaties
| Art.nr. | L00027RR82 |
|---|---|
| Gewicht | 1 kg |
| LxBxH | 26x26x15 cm |
| Diameter | 26 cm |
| Materiaal | Glas |
| Type lamp | Wandlampen |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 1.6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 31 x 31 x 20 cm |
Schrijf je eigen review







