Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Bijzettafel Woonkamer
- Rivièra Maison Bijzettafel Tavira Zand
Rivièra Maison
Rivièra Maison Bijzettafel Tavira Zand
149,00
Op voorraad: direct leverbaar
Te bezichtigen in:
- Amersfoort
Verwachte levertijd 1 tot 2 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 574270 |
|---|---|
| Gewicht | 12 kg |
| LxBxH | 37x37x46 cm |
| Diameter | 37 cm |
| Kleur tafelblad | Zand |
| Materiaal | Keramiek |
| Stijl | Mid Century |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Merk | Rivièra Maison |
| Kleur | Zand |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 12 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 55 x 46 x 46 cm |
Schrijf je eigen review










