Terug
- Home
- Industriële meubels
- Industriële stoelen
- Industriële eetkamerstoelen
- Rivièra Maison Eetkamerstoel Frisco Drive Bouclé Zand
Rivièra Maison
Rivièra Maison Eetkamerstoel Frisco Drive Bouclé Zand
249,00
In bestelling
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 31942002 |
|---|---|
| Gewicht | 7 kg |
| Kleur onderstel | Zwart |
| BxDxH | 44x55x83 cm |
| Draaggewicht | 90 kg |
| Hoogte armleuning | 66 cm |
| Hoogte rugleuning | 83 cm |
| Inclusief armleuning | Ja |
| Kleur zitting | Zand |
| Materiaal | Bouclé |
| Zitdiepte | 43 cm |
| Materiaal zitting | Bouclé |
| Stijl | Modern |
| Martindale | 100.000 |
| Merk | Rivièra Maison |
| Vereist montage | Ja |
| Zithoogte | 47 cm |
| Kleur | Zand |
| Inclusief rugleuning | Ja |
| Zitbreedte | 44 cm |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 8 kg |
Schrijf je eigen review











