De sfeerfoto is een automatisch gegenereerde foto. Deze geeft enkel een impressie van het artikel. Voor stof, vorm en kleurechtheid kun je het beste kijken naar de witfoto's.
Woood
Woood Eetbankje Mojo 164cm Wollig Bruin
Speciale prijs 239,00 Normale prijs 299,00 -20% Je bespaart: 60,00
In bestelling
(Verwacht: 05-06-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 377461-WB |
|---|---|
| Gewicht | 24 kg |
| BxDxH | 164x45x49 cm |
| Materiaal | Wol |
| Stijl | Japandi |
| Type bank | Eetbank |
| Merk | Woood |
| Kleur | Bruin |
| Kleur Bank | Bruin |
| Materiaal zitting | Wol |
| Zitdiepte Bank | 45 cm |
| Zithoogte Bank | 49 cm |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 24 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 48 x 51 x 165 cm |
Schrijf je eigen review








