Woood
Woood Eetbankje Mojo 164cm Wollig Donkerzand
Speciale prijs 239,00 Normale prijs 299,00 -20% Je bespaart: 60,00
Op voorraad: direct leverbaar
Op werkdagen voor 13:00 besteld, is morgen in huis
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 377461-WD |
|---|---|
| Gewicht | 24 kg |
| BxDxH | 164x45x49 cm |
| Materiaal | Wol |
| Stijl | Japandi |
| Type bank | Eetbank |
| Merk | Woood |
| Kleur | Zand |
| Kleur Bank | Zand |
| Materiaal zitting | Wol |
| Zitdiepte Bank | 45 cm |
| Zithoogte Bank | 49 cm |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 24 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 48 x 51 x 165 cm |
Schrijf je eigen review







