De sfeerfoto is een automatisch gegenereerde foto. Deze geeft enkel een impressie van het artikel. Voor stof, vorm en kleurechtheid kun je het beste kijken naar de witfoto's.
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Zuil Samos Wit Rond 95 x 60cm - Giga Meubel
Giga Meubel
Zuil Samos Wit Rond 95 x 60cm - Giga Meubel
IN3 Keer betalen
In3 biedt de mogelijkheid om bestellingen in drie termijnen te betalen, zonder rente! De eerste termijn betaal je direct bij het afronden van het betaalproces. Je bestelling wordt dan zo snel mogelijk verzonden, zodat je deze binnen enkele dagen in huis hebt!
De 2e en 3e termijn zullen respectievelijk binnen 30 en 60 dagen betaald moeten worden, er wordt een geheugensteuntje verstuurd via mail en sms. Kies je voor In3 dan heb je jouw bestelling meteen in huis, zonder grote aanslag op je bankrekening. En het dat allemaal zonder extra te betalen.
Let op: Deze betaaloptie is alleen beschikbaar voor klanten woonachtig in Nederland en kan alleen geselecteerd worden wanneer het bezorgadres gelijk is aan het factuuradres.
Spraypay – Gespreid betalen
Met SprayPay – Gespreid betalen kan je jouw bestelling in 12, 18, 24, 36 of 48 maandelijkse termijnen betalen. Wil jij eerder of extra aflossen? Dit kan altijd boetevrij. Eigenlijk bepaal jij dus de looptijd. Gespreid betalen is mogelijk vanaf €250,- tot €10.000,-.
- Eerder of extra aflossen is altijd 100% boetevrij. Uiteindelijk bepaal jij dus de looptijd!
- Een vast maandbedrag. Het eerste termijn wordt afgeschreven na 30 dagen.
- SprayPay is alleen te gebruiken voor Nederlands ingezetene.
- Amersfoort
Specificaties
| Art.nr. | 8825088 |
|---|---|
| Afwerking tafelblad | Mat |
| LxBxH | 95x95x60 cm |
| Diameter | 95 cm |
| Inhoud van set | Geen set |
| Kleur onderstel | Wit |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal | Eco Composiet |
| Materiaal tafelblad | Eco Composiet |
| Materiaal tafelonderstel | Eco Composiet |
| Stijl | Modern |
| Type tafel | Zuil |
| Vorm | Rond |
| Vorm tafel | Rond |
| Vorm tafelpoot | Rond |
| Merk | Giga Meubel |
| Afmeting tafelblad | 95 cm |
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor buiten | Ja |




