Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Bijzettafel Woonkamer
- Hartman Bijzettafel Rota Duo Beige 60cm
Hartman
Hartman Bijzettafel Rota Duo Beige 60cm
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 600806034 |
|---|---|
| Gewicht | 14 kg |
| LxBxH | 60x40x50 cm |
| Inhoud van set | Geen set |
| Kleur onderstel | Beige |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal | Aluminium, Keramiek |
| Materiaal tafelblad | Keramiek |
| Materiaal tafelonderstel | Aluminium |
| Stijl | Design |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Vorm | Ovaal |
| Vorm tafel | Ovaal |
| Merk | Hartman |
| Afmeting tafelblad | 60 cm |
| Kleur | Beige |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 15 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 60 x 40 x 50 cm |
Schrijf je eigen review





