Terug
- Home
- Stoelen
- Buitenstoelen
- Hartman Tuinstoel Cairo Zand/Beige Smal
Hartman
Hartman Tuinstoel Cairo Zand/Beige Smal
249,00
Op voorraad: direct leverbaar
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 601186706 |
|---|---|
| Gewicht | 5 kg |
| Kleur onderstel | Zand |
| BxDxH | 72x60x82 cm |
| Draaggewicht | 135 kg |
| Kleur zitting | Zand |
| Materiaal | Wicker |
| Merk | Hartman |
| Kleur | Beige |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 110 x 67 x 26,5 cm |
Schrijf je eigen review








