Terug
- Home
- Accessoires
- Wanddecoratie
- Schilderijen
- Kave Home Schilderij Erale Abstract Grijs Blauw 100cm
Specificaties
| Art.nr. | D00886CP26 |
|---|---|
| Gewicht | 3.35 kg |
| LxBxH | 80x100,3x5 cm |
| Diameter | 38 cm |
| Kleur accessoires | Wit |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Canvas |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 5 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 106 x 87 x 8,5 cm |
Schrijf je eigen review






