Terug
- Home
- Accessoires
- Wanddecoratie
- Schilderijen
- Kave Home Schilderij Erale Abstract Grijs Blauw 90cm
Specificaties
| Art.nr. | D00885CP26 |
|---|---|
| Gewicht | 2.35 kg |
| LxBxH | 60x90,5x5 cm |
| Diameter | 40 cm |
| Kleur accessoires | Wit |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Canvas |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 3.7 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 97 x 68 x 9 cm |
Schrijf je eigen review








