Terug
- Home
- Accessoires
- Wanddecoratie
- Schilderijen
- Kave Home Schilderij Erale Abstract Grijs Blauw 182cm
Specificaties
| Art.nr. | D00888CP26 |
|---|---|
| Gewicht | 4.1 kg |
| LxBxH | 48x182,5x5 cm |
| Diameter | 38 cm |
| Kleur accessoires | Wit |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Canvas |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 7 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 191,5 x 56 x 9 cm |
Schrijf je eigen review







