Terug
- Home
- Accessoires
- Wanddecoratie
- Schilderijen
- Kave Home Schilderij Onure Abstract Zwart Wit 100cm
Specificaties
| Art.nr. | D00892CP01 |
|---|---|
| Gewicht | 2 kg |
| LxBxH | 80x100x3,7 cm |
| Diameter | 92 cm |
| Kleur accessoires | Wit |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Canvas |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 4.25 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 108 x 88 x 8 cm |
Schrijf je eigen review





